Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /www/apache/domains/www.anill.eu/htdocs/index.php on line 23
Tingimused « Anill - oodates imet
eesti keeles
TootedKõhukas
Tingimused
EdasimüükKontaktid

Tingimused

Tingimused

Kuidas osta kaupu Anill.eu veebipoes

Vaata leheküljel ringi ning otsi sobivaid tooteid. Vali sobiv teema ning sirvi tooteid. Fotod on küll illustratiivse tähendusega, ent peaksid andma päris hea ettekujutuse toote olemusest.

Kui sobiva toote leiad, vali kogus ning paiguta toode ostukorvi. Ülevaate ostukorvi sisust saad veebilehekülje päises vasakul servas asuvast miniostukorvist, mis näitab valitud toodete kogusummat.

Ostukorvis saad valida ka soovitud transpordimeetodi.

Kui valid toote ning sulle kuvatakse veateade: "Märgitud kogus on liiga suur või toodet ei ole laos", siis on toode laost lõppenud või on tooteid laos vähem kui Teie poolt märgitud kogus. Proovige sisestada väiksem kogus või kontakteeruge toote saadavuse kohta küsimiseks e-mailiaadressile info@anill.eu.


Ostutehing ja tasumine

Ostu sooritamiseks ava ostukorv, vali transpordimeetod, nõustu tingimustega ning jätka. Esita korrektsed andmed tellija ning tarne kohta. Peale andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist loetakse ost sooritatuks.

Tasuda saab koheselt pangalingiga (SEB ja SWEDBANKi klientidele) ning pangaülekandega arve alusel OÜ Infolevi pangakontodele. Arve saadetakse automaatselt ka Sinu poolt sisestatud e-maili aadressile. Ülekandega tasumisel märgi kindlasti selgitusse arve number!

NB! Pangaülekandega makseid ei kontrollita iga päev. Tarne kiirendamiseks palume Sul saata maksekinnitus meile e-mailile info@anill.eu , et kiirendada tellimuse täitmise protsessi. Pangalingiga tasumisel kinnitust saata pole vaja!

OÜ Infolevi-l on õigus tühistada tellimused, millede eest ei ole tasutud 5 tööpäeva jooksul.

Ostu asutakse täitma peale arve laekumist.


Lunamakse

Kui Ostja soovib tellimuse eest sooritada osalise ettemaksu 50%, ning tasuda ülejäänud kauba kättesaamisel postkontoris, palume sellest teavitada e-mailile info@anill.eu või helistada telefonil +372 56 567651+372 56 567651. Sellisel puhul saadame paki välja lunapakina. Lunamaksega pakkide puhul lisandub tellimuse summale transpordi lisatasu vastavalt valitud transpordimeetodile (DPD kulleri puhul 50 krooni).

Kaupade transport Ostjani

Kaupade ostmisel on võimalik valida 2 transpordiviisi vahel - DPD kullerteenus, hinnaga 69 krooni või SmartPost hinnaga 39 krooni.


Tarneaeg

Alates 09.02.2015 tehtud tellimused postitame peale vabariigi aastapäeva (24.02.2015)

Postitame Sinu tellitud kaubad 1-5 tööpäeva jooksul! Seejärel toimetab kauba Teieni teenusepakkuja, kelle teenuse paki kohaletoimetamiseks valisid (DPD kuller või Eesti Post). Erandjuhtudel, kui kaup on meie enda või meie partnerite ladudest lõppenud võib kauba postitamine võtta rohkem aega, sellisel juhul teavitame Ostjat sellest eraldi telefoni või e-kirja teel.

Vastavalt Sinu poolt valitud transpordiviisile võib kaupade transport peale postitamist võtta aega järgmiselt:
1. Kulleriga - Paneme kauba posti 1-5 tööpäeva jooksul. Kauba toob kohale DPD Eesti, üldjuhul postitamise päevale järgmisel päeval (va. nädalavahetused ja riiklikud pühad). Kullerfirma saadab teavitussõnumi ja/või e-maili, milles teavitab paki saabumise orienteeruva ajavahemiku. Kui pakutud aeg Sulle ei sobi, helista teavituses toodud telefoninumbril.
2. Smartpost - Paneme kauba posti 1-5 tööpäeva jooksul. Pakk väljastatakse saajale valitud SmartPosti pakiautomaadist.


Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

OÜ Infolevi vastutab anill.eu veebipoes müügil olevate toodete nõuetelevastavuse ja puuduste eest. Probleemide ilmnemisel palume pöörduda meie poole edasiste juhiste saamiseks.

Müüja ei vastuta:

  • Ostja poolt rikutud toote halvenemise eest.
  • Toote mittesihipäraselt kasutamisest tingitud vigastuste/puuduste eest.
  • Toodete kasutusjuhendis märgitud hoolduse mittetegemisest tingitud vigastuste/puuduste eest.

Avastades toote mittevastavuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult, hiljemalt 60 päeva jooksul info@anill.eu või telefonile +372 56567651.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode.

Tellimuse tühistamine 14 päeva jooksul

Ostjal on õigus 14 päeva jooksul toode vigastamata kujul ning originaalpakendis meile tagastada. Kui pakend on avamata ning kaup korrektne, tagastame toote eest makstud raha 100%. Tagasi ei maksta tellitud kauba transpordikulu ja tagastuskulu.

Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri info@anill.eu tuues välja tellitud kauba nimetuse, arvenumbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse. Raha kanname tagasi 2 tööpäeva jooksul peale kauba tagastamist, samale kontole, kust see on algselt tulnud.

Konfidentsiaalsus ja kliendi õigused

OÜ Infolevi ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info. Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist anill.eu andmebaasist.

OÜ Infolevi on kindlalt huvitatud kõikide küsimuste ja arusaamatuste lahendamisest Ostjatega. Probleemide ilmnemisel palume Sul koheselt võtta meiega ühendust telefonil +372 56567651 või info@anill.eu.
Reageerime kiiresti (hiljemalt paari tööpäeva jooksul).

Ostjatel on alati õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

 
  Imetamislina-
stiilne abivahend dis-
kreet seks imetamiseks

 

 
  Kõhukas-
nutikas abiline
rasedusaegsel riietumisel